داستان چیست؟

بتاریخ 18/7/91 دیسون پُستی رفت در خصوص وضعیت جانباز در حال کُمای شهرمان.

بخوانید +

در ایام بستری شهید ساکی پور(از دزفول تا تهران)، پس از آن همه حُناقِ خبری که در فضای رسانه ای دزفول، خوزستان و کشور وجود داشت (راجع به وضعیت آن شهید عزیز) فقط نشریه یالثارات الحسین بود که به همت انصار حزب الله دزفول صدای دیسون را انعکاس داد.

اینجانب از طریق سایت 598 نیز خبر استمداد از پروفسور سمیعی را هم منتشر کردم که متاسفانه ایشان از ایران خارج شده بود.

همه ی تلاشهای یک تنه ی دیسون (در عرصه خبر) فقط برای طلب دعای سلامتی از مردم بود چرا که اعتقاد راسخ دارم دعای هزار دل شکسته در حق یک بیمار بهتر از دعای صد دل شکسته است،

الغرض،

گذشت آن مصیبت ها بر خاندان محترم ساکی پور و علیرغم تکاپوهای حقیری چون من و مراقبت های پزشکی شبانه روزی مسئولین محترم بنیاد در تهران و خوزستان آن عزیز مظلوم آسمانی شد.

من اما،

خشمگین از کم کاری و دیرکاری رسانه های خبری کشور و شلخته نویسی و اشتباه نویسی آنها پس از مرگ سهراب،

آماده میشدم تا پُستی توفانی خطاب به ارباب جراید بنویسم.

که ناگهان،

شب گذشته و بتاریخ 7/8/91 وبلاگ محترم پلاک، مشفقانه مطلبی را نوشت : 

بخوانید +

لکن، نوشته ی پلاک بلافاصله با پُستی منصفانه!! از سوی نویسنده محترم وبلاگ دستنوشته ها (مهران.م) پذیرایی شده و ایشان دست به قلم شده و آن بخش از پُست پلاک را که از دیسون نقل قول کرده بود، عاری از صحت خواندند.

به بیان ساده تر :

«مهرانِ دستنوشته ها» مدعی است :

اینکه مهران موزون از حاج کریم ساکی پور نقل قول کرده که مدیر محترم بنیاد جانبازان اهواز (زمانی که شهید رضا ساکی پور در بیمارستان دزفول در کُما بود) فرموده اند : متعجبم که چرا نام محمدرضا ساکی پور را در لیست قطع نخاعی های 70 درصد تهران و اهواز نداریم .

                                                دروغ است.

«استاد دستنوشته ها» زحمت کشیده اند و جملات را چنان مهندسی فرموده اند که مخاطب براحتی به این نتیجه می رسد که :

                             مهران موزون دروغ نگاری کرده است.

                                            بخوانید +

(اگر به دلایل فنی لینک باز نشد تصویر شهادت نامه ی ایشان را ببینید +)

امروز نیز وبلاگ پلاک، مجدداً پُستی کوتاه در این خصوص نگاشته و از آنجا که صحت نگاری دیسون زیر سوال رفته است از این قلم ناقابل، رُخصت پاسخگویی خواسته است.

                                            بخوانید +

خدمت نویسنده محترم پلاک عرض میکنم به قول حکیم توس :

چو فردا برآید بلند آفتاب....

لذا از شما تشکر بسیار دارم اما عنایت فرموده و دست نگهدارید تا اینجانب مطلب مقتضی را به محضر وبلاگ محترم دستنوشته ها عرضه داشته و شبهه افکنی ایشان را پاسخی نیکو دهم.

دوسون محترم دیسون،

تا شما عزیزان طی یکی دو روز آینده مشغول خواندن لینک های فوق باشید و قدری موضوع را تحلیل بزنید، بنده به رتق و فتق برخی مشغله های عقب مانده ی روزهای گذشته بپردازم، انشالله به محض یافتن فرصتی یکی دوساعته پست بعدی را خواهم نگاشت.

 

یاحق.

پی نوشت1 : اصول و حقوق رسانه ای ایجاب میکرد تا جوابیه اینجانب ذیل تکذیبیه ی آقای دست نوشته ها در همان وبلاگ درج شود اما ضمن عرض احترام ترجیح میدهم تا کل مطالب (هم فرمایشات و شبهات ایشان و هم پاسخ بنده) از تریبون شناخته شده تر و پرمخاطب تری همچون دیسون شنیده شود چه اینکه از تضارب آراء و افکار در ملأ عام است که فرهنگ عمومی ارتقاء می یابد لذا حیف است که سخن ایشان و عرایض بنده در بن بستی خلوت و دور از اغیار بماند.

پی نوشت2 : واکنش یکی از بلاگرهای ارزشی شهر به آقای دستنوشته ها +موضوعات مرتبط: دیسون , مهران موحدفر

تاريخ : ۱۳٩۱/۸/۸ | ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ | نویسنده : | نظرات ()