فوری :

به تازگی ائتلافی مبارک به نام «ائتلاف بزرگ دزفولِ واحد» در فضای انتخاباتی دزفول اعلام موجودیت کرده است و تمامی کسانی را که بر منافع، صلاح و اعتلای دزفول عزیزمان دغدغه دارند (فارغ از هرگونه خط و خطوط سیاسی) به ائتلاف فراخوانده است.

دیسون از همه دوسون عزیزی که دزفول را با تمام داشته هایش ( حیطه جغرافیایی و تمدنی شهرستان دزفول) دوست دارند دعوت می کند تا بیانیه های سریالی این ائتلاف را دنبال کنند.

من بهترین شعار را برای زنجیره ی این بیانیه ها این جمله پیشنهاد می کنم :

بیایِ پی یَک بووِیم


بخوانید بیای پی یک بوویم  شماره 1 را :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف دزفول

سالهاست که بر طبل بحث مخالفت با دزفول و دزفولی در مرکز استان می کوبند و نمی دانیم چرا حتی اگر استانداری غیر بومی نیز زمام امور را در استانداری خوزستان بدست می گیرد پس از مدتی اندک ضدیت او با دزفول شروع می شود؟! هرچند ورود به این مقوله را در این مبحث به صلاح نمی دانیم و کالبدشکافی آن را در مقاله ایی خاص دنبال خواهیم کرد.

اما مردم عزیز و غیور دزفول در حال حاضر چه کنیم که در این مقطع حساس، خوابی که جهت شهر عزیزمان دیده اند تعبیر نشود؟ با دوستان ، کارشناسان و برزگان مشورت نمودیم همگی به این موضوع اذعان داشتند که تنها را برون رفت از این وضعیت ، وحدت همه گروهها می باشد و در موضوع انتخابات شورای اسلامی پیش رو(خرداد92) است که می توان به این مهم رسید.

همانگونه گه همگان مستحضرند با مطالعه اسامی شرکت کنندگان نامزدهای شورای اسلامی که حدود 160نفری و حداقل در قالب 9 لیست می باشند ، انتظار می رود با ائتلاف بزرگ دزفول واحد با ترکیب 6 گروه اصلی از لیستهای مذگور، گام اول را جهت احیاء جایگاه واقعی دزفول به منصه ظهور رساند تا انشاالله قدمی باشد خیر جهت گامهای بعدی. پس بیاییم در تحقق این مهم دست یاری همدیگر را بفشاریم.

 

منبع بیانیه : وبلاگ پلاکموضوعات مرتبط: دیسون

تاريخ : ۱۳٩٢/٢/۱٥ | ۱٢:٥٧ ‎ب.ظ | نویسنده : | نظرات ()