از قول یکی از خادمان دیروز دزفول که امروز شرف خدمتگزاری به مردم شریف اهواز را پیدا کرده است گفته شده که اهواز می بایست «پایتخت مقاومت ایران» نامگذاری شود. +

1) باور اینکه مردی خدوم چون سیدخلف موسوی چنین سخن تفرقه افکنانه ای گفته باشد سخت است چه اینکه خود ایشان خیلی خوب می دانند اکنون دشمنان این آب و خاک وحدت ملت را بیش از هر زمان دیگری هدف گرفته اند.

لذا امید دارم همانگونه که اینروزها باب شده که مطلبی درفضای مجازی صادر شده و کمی بعد انکار گردد، سیدخلف موسوی نیز که بنوعی فرزند «دز» محسوب می شود انتساب این سخنان را تکذیب کند تا بیش از این مردم شهرستان مظلوم دزفول دلخور نشوند.

2) برای کاهش ناراحتی مردم اهواز از هورت کشیدن آب کارون توسط ساکنان پل خواجو، پیشنهاد می شود آقای موسوی مصادره ی عنوان تحت الفظی «نصف جهان» را مطرح کنند.

گنه کرد به بلخ آهنگری! به شوشتر زدند سر مسگری؟

اگر می خواهید دعوا راه بیاندازید تا مشکلات آب کارون کمتر شود و سهم خواهی رندانِ 33 پل نشین کاهش یابد بهتر است پیشنهاد دهید که در قبال تخصیص آب کارون به استان اصفهان، بخشی از درآمدهای آثار ملی تاریخی اصفهان نیز به اهواز اختصاص یابد. اگر آب کارون متعلق به همه ایران (من جمله اصفهان است) سی وسه پل، پل خواجو، میدان نقش جهان، عالی قاپو، منار جنبان و هر جنبنده و غیر جنبنده ای که در آن دیار به ثبت آثار ملی رسیده باشد متعلق به ایرانیان من جمله اهواز و خوزستان است.

3) جناب شهرداراهواز،

شما که وجب به وجب دزفول را می شناسید و پیکسل پیکسل آنچه را که در 8 سال حماسه ی جنگ اتفاق افتاد به خاطر دارید.

لطفا حافظه ی تاریخی مردم را دست کم نگیرید برادر.

اما شما اگر بخاطر ندارید که بر دزفول چه گذشت؟ با کمال احترام پیشنهاد می کنم در کلاسهای تقویت حافظه ای که سایت روناش دزفول اطلاعیه آن را درج نموده شرکت کنید.

تشکیل کلاسهای تقویت حافظه در دزفول +موضوعات مرتبط:

تاريخ : ۱۳٩٢/٧/۳٠ | ۱۱:٢۳ ‎ق.ظ | نویسنده : | نظرات ()