بیایِ پِ یَک بوویم

فوری :

به تازگی ائتلافی مبارک به نام «ائتلاف بزرگ دزفولِ واحد» در فضای انتخاباتی دزفول اعلام موجودیت کرده است و تمامی کسانی را که بر منافع، صلاح و اعتلای دزفول عزیزمان دغدغه دارند (فارغ از هرگونه خط و خطوط سیاسی) به ائتلاف فراخوانده است.

دیسون از همه دوسون عزیزی که دزفول را با تمام داشته هایش ( حیطه جغرافیایی و تمدنی شهرستان دزفول) دوست دارند دعوت می کند تا بیانیه های سریالی این ائتلاف را دنبال کنند.

من بهترین شعار را برای زنجیره ی این بیانیه ها این جمله پیشنهاد می کنم :

بیایِ پی یَک بووِیم


بخوانید بیای پی یک بوویم  شماره 1 را :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف دزفول

سالهاست که بر طبل بحث مخالفت با دزفول و دزفولی در مرکز استان می کوبند و نمی دانیم چرا حتی اگر استانداری غیر بومی نیز زمام امور را در استانداری خوزستان بدست می گیرد پس از مدتی اندک ضدیت او با دزفول شروع می شود؟! هرچند ورود به این مقوله را در این مبحث به صلاح نمی دانیم و کالبدشکافی آن را در مقاله ایی خاص دنبال خواهیم کرد.

اما مردم عزیز و غیور دزفول در حال حاضر چه کنیم که در این مقطع حساس، خوابی که جهت شهر عزیزمان دیده اند تعبیر نشود؟ با دوستان ، کارشناسان و برزگان مشورت نمودیم همگی به این موضوع اذعان داشتند که تنها را برون رفت از این وضعیت ، وحدت همه گروهها می باشد و در موضوع انتخابات شورای اسلامی پیش رو(خرداد92) است که می توان به این مهم رسید.

همانگونه گه همگان مستحضرند با مطالعه اسامی شرکت کنندگان نامزدهای شورای اسلامی که حدود 160نفری و حداقل در قالب 9 لیست می باشند ، انتظار می رود با ائتلاف بزرگ دزفول واحد با ترکیب 6 گروه اصلی از لیستهای مذگور، گام اول را جهت احیاء جایگاه واقعی دزفول به منصه ظهور رساند تا انشاالله قدمی باشد خیر جهت گامهای بعدی. پس بیاییم در تحقق این مهم دست یاری همدیگر را بفشاریم.

 

منبع بیانیه : وبلاگ پلاک

/ 19 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیکوروش - امیر

ایشالله در پناه حضرت حق موفق باشید. یک نکته : اخلاص در نیت و عمل را نباید فراموش کنیم.

سید حسین

سلام ممنون ا کلامتون بروزم تشریف بیاورید

محمدحسین درچین

با سلام مطلب قشنگی بود و باسلام و خدا قوت توفیقی نصیب شد در وبلاگ (چمدان آبی)از ((دلیران کرناسیان))بنویسم منتظر زیارت و نظرتان هستم. درچین

جانم فدای رهبر- دزفول

بعد از نبش قبرحجر بن عدي وآتش زدن مزار جعفر طيار تازه مي فهميم چرا بي بي دوعالم فرمودند : من را شبانه دفن كنيد........

جانم فدای رهبر- دزفول

عليك .هركس كلمه اي به من بياموزد مرا بندهي خود كرده است . امام علي ع ممنون از نكته اي كه در مورد حجربن عدي به ما اموختيد.

شباهنگ

سلام . ادامه اش درج شد تشريف بياورين

خورشید عالمتاب

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF_%D8%A8%D9%86_%D8%AC%D8%B9%D9%81%D8%B1_%D8%B7%DB%8C%D8%A7%D8%B1 باید این رو عوضش کنیم.

محمد مجیدی راد

سلام انشالله مردم پای صندوق ها بیایند امیدوارم روحیه بی تفاوتی از بین برود بروزم " باور کنیم خودمان هم دوست داریم .. " تشریف بیاورید

سجاد

سلام آقای موزونی.. فعلا بعضی از این سایت های خبری دزفول دارن همه رو میندازن به جون همدیگه . تو رو خدا مطالب جدید سایت ... رو دیدید؟ دوباره بچه مذهبی ها و مردم رو به جون همدیگه انداخته.. په ایان چه پی یک بیدنیه؟؟؟ ایان یعنه بیای پی یک بوویم ؟؟؟ یا بیایه همش بنزین رِزِم سَر تَش؟؟؟ خدا رحم کنه..