شهردار محترم اهواز در کلاسهای تقویت حافظه ی دزفول شرکت کند

از قول یکی از خادمان دیروز دزفول که امروز شرف خدمتگزاری به مردم شریف اهواز را پیدا کرده است گفته شده که اهواز می بایست «پایتخت مقاومت ایران» نامگذاری شود. +

1) باور اینکه مردی خدوم چون سیدخلف موسوی چنین سخن تفرقه افکنانه ای گفته باشد سخت است چه اینکه خود ایشان خیلی خوب می دانند اکنون دشمنان این آب و خاک وحدت ملت را بیش از هر زمان دیگری هدف گرفته اند.

لذا امید دارم همانگونه که اینروزها باب شده که مطلبی درفضای مجازی صادر شده و کمی بعد انکار گردد، سیدخلف موسوی نیز که بنوعی فرزند «دز» محسوب می شود انتساب این سخنان را تکذیب کند تا بیش از این مردم شهرستان مظلوم دزفول دلخور نشوند.

2) برای کاهش ناراحتی مردم اهواز از هورت کشیدن آب کارون توسط ساکنان پل خواجو، پیشنهاد می شود آقای موسوی مصادره ی عنوان تحت الفظی «نصف جهان» را مطرح کنند.

گنه کرد به بلخ آهنگری! به شوشتر زدند سر مسگری؟

اگر می خواهید دعوا راه بیاندازید تا مشکلات آب کارون کمتر شود و سهم خواهی رندانِ 33 پل نشین کاهش یابد بهتر است پیشنهاد دهید که در قبال تخصیص آب کارون به استان اصفهان، بخشی از درآمدهای آثار ملی تاریخی اصفهان نیز به اهواز اختصاص یابد. اگر آب کارون متعلق به همه ایران (من جمله اصفهان است) سی وسه پل، پل خواجو، میدان نقش جهان، عالی قاپو، منار جنبان و هر جنبنده و غیر جنبنده ای که در آن دیار به ثبت آثار ملی رسیده باشد متعلق به ایرانیان من جمله اهواز و خوزستان است.

3) جناب شهرداراهواز،

شما که وجب به وجب دزفول را می شناسید و پیکسل پیکسل آنچه را که در 8 سال حماسه ی جنگ اتفاق افتاد به خاطر دارید.

لطفا حافظه ی تاریخی مردم را دست کم نگیرید برادر.

اما شما اگر بخاطر ندارید که بر دزفول چه گذشت؟ با کمال احترام پیشنهاد می کنم در کلاسهای تقویت حافظه ای که سایت روناش دزفول اطلاعیه آن را درج نموده شرکت کنید.

تشکیل کلاسهای تقویت حافظه در دزفول +

/ 12 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین

منظورم کنار صلوات بود نوشته بود «دزفول پولادک» [خنده]

بنگروز

مهران جان سلام! منم معتقدم یا این مطلب رو سید خلف نگفته و یا قدری در ابتدای تصدی مسئولیت شهرداری جوگیر شده و حرفی زده! دلیل حرفم علاقه وافر او به دزفول و نگارش کتابی است در مورد دزفول که چند سال قبل نوشته است و دیگر آنکه سید خلف در مدت فرمانداری دزفول نشان دادند تیز بین تر از این حرفهاست و امیدوارم حداقل زودتر تکذیب کنند.

سید مجتبی

سلام با مطلب طنزی ویژه عید غدیر بروزم لطفا تشریف بیاورید.

رهسپارقدیمی

سلام با تبریک عید غدیر این شعر تقدیم به شما : نگين حلقه دنيا غديره زمين را گنج بي همتا غديره بگو اي نوح با مردم:‌ بياييد ولايت كشتي و دريا غديره

سعیدی

سلام اتفاقا ایشون عامدانه و هوشمندانه این سخن را گفته است. و منظورشون هم جلب افکار عمومی اهواز و انحراف افکار از مشکلات کلان شهر اهواز بوده است. چون ایشون بدون هیچگونه تخصص عمرانی و با مدرک کارشناسی الهیات و ارشد مدییریت شده شهردار کلان شهر اهواز !!! خوب باید تو مردم حرفی برای گفتن داشته باشند. چی بهتر از حرفهای عوام فریبانه

جانم فدای رهبر - دز فول

فرا رسیدن عید غدیرخم بر عاشقان آن حضرت مبارک . . .[گل] از دور دست تاریخ، آن سوى غدیر؛ از دور دست خاطره‏هاى آفتاب سوزان حجاز، صداى محمد صلى‏الله‏علیه‏و‏آله به گوش مى‏رسد. گویى استمداد مى‏کند از زمان؛ گویى یاور مى‏خواهد از تاریخ؛ گویى مى‏خواهد خاک‏هاى گرم غدیر را شاهد بگیرد بر این انتصاب آسمانى.

دسفیلی

مگه الکیه؟؟؟ مقاومتش رو دزفول انجام داده اسمش رو اهواز ببره؟؟؟ یعنی همینطور کشکی کشکی با یه نامه زدن به شمخانی حله؟؟؟ اصلا یه سوال فنی: اینکه ایشون -یا هر کسی دیگه- فرمودن این کار باعث خیر و برکت برای اهواز میشه، یعنی الان دزفول اگه توی این جایگاهه به خاطر اینه که اسمش پایتخت مقاومته؟ یکی به ایشون بفرماید که دزفول پایخت مقاومت شد چون "دزفول" بود، نه اینکه دزفول، دزفول شد چون پایتخت مقاومت بود! شب عیدی اعصاب واسه ملت نمیذارن!!!

نقطه

سلام . . . و گر دل نخواهي كه باشد نژند نخواهي كه دائم بوي مستمند به گفتار پيغمبرت راه جوي دل از تيرگي ها بدين آب شوي چه گفت آن خداوند تنزيل و وحي خداوند امر و خداوند نهي كه من شهر علمم عليم در است درست اين سخن قول پيغمبر است گواهي دهم كاين سخن راز اوست تو گويي دو گوشم پر آواز اوست منم بنده ی اهل بيت نبي ستاينده خاك پاي وصي اگر چشم داري به ديگر سراي به نزد نبي و علي گير جاي بر اين زادم و هم بر اين بگذرم چنان دان كه خاك پي حيدرم نباشد جز از بي پدر دشمنش كه يزدان به آتش بسوزد تنش اما بعد : 1. عید سعید غدیر را خدمت خواهران محترمه ، خصوصا بانو غصه و دختر دسفیلی و دختر بابا ، و سائر نقاط گرامی علی الخصوص جناب آقای دیسون و ایسون و حقگوی حقجو تبریک می گویم . 2. آقای موزون ، کاش در مورد ( غدیر ) مطلبی می نوشتید .

چوب خدا صدا نداره

سلام معاشِرَالناسِ، فضِّلوا علیّاً فإنه أفضَل النَّاس بعدی مِن ذَکَرٍ و أُنثی ما أنزَلَ الله الرِزقَ و بقی الخَلقُ. ملعونٌ ملعونٌ، مغضوبٌ مغضوبٌ مَن رَدَّ علی قولی هذا و لم یُوافِقهُ. عید غدیر مبارک این آقای شهردار به قول دوستان جوگیر شدند (البته اگر کلام خودشون بوده. فعلا که تنور گفتن و تکذیب کردن داغ داغه!!)

محمد پورخلیلی

مگه میشه یه کشور بیشتر از دو پایتخت "مقاومت" داشته باشه؟!! نماد مقاومت ایران دزفول است و بس.. شهردار دلسوز(!) اهواز هم بره دنبال یه عنوان جدید و شایسته ی برا اهواز بگرده..