جدیدترین رهنمودهای انتخاباتی امام امت

امام خامنه ای (مدظله العالی) : مردم باید کسی را ترجیح دهند که زمینه ساز عزت برای آینده انقلاب و کشور باشد و توانایی حل مشکلات و ایستادگی قدرتمندانه در مقابل جبهه معاندان و الگو کردن جمهوری اسلامی در چشم مستضعفان جهان را داشته باشد.
این تفاوت تشخیص ها، و علاقه مندی های متفاوت به کاندیداها نباید منجر به رودررو قرار گرفتن افراد شود.

کاندیداهای محترم نیز باید کار را با حماسه و شور و غیرتمندی به پیش ببرند اما بدون چالش.


سایز اصلی +

ظرافت کار اینجاست که باید در فضای رقابت های انتخاباتی، نشاط و تحرک و گفتگوهای گرم و داغ وجود داشته باشد اما نفرت پراکنی نباشد.
مردم درخصوص نحوه تبلیغات داوطلبان و همچنین نحوه هزینه ها و ریخت و پاش ها قضاوت خواهند کرد و کسانی که برای تبلیغات انتخابات، از بیت المال یا پول مشتَبه به حرامِ برخی افراد دیگر استفاده کنند، نخواهند توانست اطمینان مردم را به سوی خود جلب کنند.
آنچه که در تبلیغات و شعارهای داوطلبان اهمیت دارد، این است که مواضع عزت آفرین، صحیح، عاقلانه و حکیمانه انقلاب و نظام اسلامی تثبیت شود.
 در طول انقلاب اسلامی، کسانی بودند که با احساسات و بدون شناخت عمیق از مبانی نظری انقلاب، وارد میدان شدند و بعد از مواجه شدن با یک تندباد، راهشان تغییر کرد و از مسیر انقلاب خارج شدند.

سلامتی ایشان صلوات

/ 39 نظر / 45 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نقطه

سلام . اما بعد : (1) به نقل از : http://www.iranvij.ir/fa /تفاوت-مایكروویو-با-ماكروفر. html : برخی مردم به اشتباه ماکروفر را با مایکروویو یکی می‌دانند اما مایکروویو متفاوت از ماکروفر است. پخت غذا در مایکروویو از طریق تابش و رخنه امواج کوتاهی صورت می‌گیرد که وارد مولکول‌های غذا شده، آب داخل مواد خوراکی را به جنبش و سایش وامی‌دارد. (2) و بنا بر نقل http://sharifkish.blogfa.com/post-140.aspx : مایکروفر همان مایکروویو است و هیچ فرقی با هم ندارند مایکروویو نام لاتین و مایکروفر واژه فارسی که از سوی فرهنگستان زبان برگزیده شده است . (3) و بنا بر قولی : فرق ماكروويو با ماكروفر برقي اينه كه ماكروويو با اشعه ويوو غذا ها رو حرارت ميده ولي ماكروفر برقي با المت هاي برقي غذا رو حرارت ميده. و شما ميتوني يه مدلي بگيري كه هر دو قابليت رو داشته باشه (4) ولی به قول نوه ی دختر عمه ی این جانبه، که باهاش موافقم : اینا خیلی ضرر داره . دم همون دیزی های قدیمی گرم (5) ببخشید من برم نمازم رو بخونم . دارن اذان میگن . فرصت شد بازم میام

نقطه

سلام . اما بعد : آقای دیسون خیلی ممنون . قابلی نداشت . البته تحقیق نبود . عبادات شما هم مقبول درگاه حق .

نقطه

سلام . اما بعد : الان از ( شنود ) بر می گردم . مطلبش رو خوندم و نظر هم گذاشتم . جای جناب ( غصه ) رو که خالی دیدم ، دلم گرفت و براش نوشتم : خواهرا کجایی ؟ ... آقای دیسون ، تولد ( شنود ) تون مبارک . دوستان رو از گوشت عقیقه ش بی نصیب نگذارید .

نقطه

سلام . اما بعد : ا . ( خاطرة ) : یادش به خیر . اون موقعی که در ( ایسون ) ، داد سخن داده و بیداد ها می کردم و مستمعینی چون جناب ( غصه ) و ( دختر دسفیلی ) و ( صاحب ایسون ) این جانبه را بر سر شوق و ذوق می آوردند ، در آن زمان در مورد ( جناب ) بحثی مستوفی داشتم و نتیچه آین بود که : اطلاق جناب بر بانوان محترمی همچون غصه ، نه تنها بلا مانع ، بلکه مطابق با واقع است . 2 . ( مسئلة ) : عقیقه واجب نیست . مستحب است 3 . ( تبصرة ) : جای پرداختن به عقیقه ، روی آنتن نیست ، روی منقل است 4 . ( شکوة ) : هنوز عقیقه ی فرزند دلبند را انجام نداده ای ؟![تعجب]

نقطه

سلام . اما بعد : آقای دیسون ، کی گفته عقیقه واجبه ؟ یکی از مراجع تقلید این زمان را ، که قائل به وجوب آن شده اند ، نام ببرید . البته با توجه به این که ( علم الهدی سید المرتضی ره ) در کتاب ( الانتصار ) قائل به وجوب آن شده است ، بهتر است بگوییم : کسی که خداوند فرزندی به او عنایت فرموده ، بنابر نظر برخی از فقها، واجب و بنابر نظر مشهور از فقها مستحب است گوسفندی را به عنوان عقیقه جهت حفظ فرزندش از بلیات ذبح کند . فرموده اید : ( ولی داستان گوسفند عقیقه با گوسفند قربانی فرق میکند ) منظور تان را متوجه نشدم .

نقطه

سلام . اما بعد : جهت اطلاع بعضی ها : تا این لحظه ، از سی و سه تا کامنت ، بیست و نه تاش مربوط میشه به ( غصه ) و ( حقگو ) و ( دختر دسفیلی ) و ( نقطه ) . من جای ( دیسون ) باشم از ایشون یه جوری تقدیر می کنم . گر چه اون ها نیاز و انتظاری ندارند .

نقطه

سلام . اما بعد : آقای موزون ، آقای موزون این قدر سختش نکن . کوه که نمی خواهی بکنی . می خواهی عقیقه بکنی . گوسفند رو به نیت عقیقه ذبح کن . گوشتش رو تقسیم کن و یا غذایی باهاش فراهم کن ( مثل حلیم یا شله ) و کاسه کاسه بده به این و اون . همین . فرموده اید : ( من بخوام به این بزرگواران هدیه بدم ، چه جوری باید دستشون برسونم ؟ ) الجواب : هدایا رو در اختیار جناب ( دختر دسفیلی ) بگذارید . ایشون هم در اختیار این جانبه قرار خواهند داد . بنده هم طبق وظیفه عمل خواهم کرد . نه دعا لازم داره ، و نه جدا کردن بند بند استخوان ها . ممکنه بپرسید که چه چیزی به عنوان هدیه تهیه کنید . این جانبه فضولتا از جانب این عزیزان پیشنهاد می کنم ( تبلت ) را . و باز ممکن است بپرسید : چه مدلی ؟ باز هم فضولتا از سوی دوستان ، ارزان ترین مدل سامسونگ را پیشنهاد می کنم : Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100 - 8GB

نقطه

سلام . اما بعد : ا . اصل عقیقه مستحبه . آدابش هم همینطور . اگر در توانتون هست با رعایت کلیه ی آدابی که در مفاتیح الجنان نوشته شده عمل کنید . بسم الله . ب . دوستان قدیمی ، دیدید ؟! دیدید که چطور آقای ( دیسون ) بر ( طبل دست و دل بازی ) خود کوبید ؟ آقای موزون ، مگر ما ( طبال ) یم ؟! ج . دختر دسفیلی ، تحویل بگیر . جواب بده . می بینی جود و کرم آقایون رو ؟! [تعجب] د . جناب غصه ، شرمنده م که از جانب شما فضولتا پیشنهادی دادم که چنین جوابی دریافت کنیم [گریه] [خجالت] ه . آقای حقگوی حقجو ، شما طبل لازم دارید ؟ آقای دیسون ، این یک بیت را بداهة تقدیم حضورتان می کنم : ( به عمر خود ندیدم زین عجب تر ... شگفت از جود تان ، الله اکبر )

دختردسفیلی

سلام...[پلک].....هدیه .......من ......کی......کو.......کِی....من.....اینجام....آدری....سربندارپلابچیلون......هستم......تبلت...تبل....تیله.....[خوشمزه]

غصه

سلام اگه به جایزه گرفتن باشه، من یکی حاضرم روزی سه تا کامنت- بلکه بیشتر- بذارم ، اما میدونم و آزموده ام که از این تنیرآبی گرم نمی شود با این همه جایزه اصلی ما همان ایجاد فضای سالم گفتمان و مفاهمه ی سازنده در جهت اعتلا وآبادانی دزفول عزیز می باشد. [لبخند]