مفید و مختصر

منظره گرامی لینک وبلاگی را برایم ارسال کرده که پیش از این نیز ابراز لطف نویسنده ناشناس و محترم این وبلاگ را دیده و لینکش را در پُست قبلی گذاشته بودم.

همین جا و رسما از نویسنده این وبلاگ برای نقد نوشته های دیسون سپاسگزاری نموده و اعلام می کنم  :

جان برادر!

متعجبم از اینکه چطور این قلمدار حقیر را قابل دانسته و زحمت نقد مطالب دیسون را می کشید.

به گمانم دزفول عزیزمان سرشار از موضوعات و مطالب مهم تر و حادتر از "مهران موزون" است و حقیری چون من ، قابلیت پردازش و مورد توجه بودن را ندارد. به هرحال باز هم تشکر کرده و امیدوارم بتوانم روزی جبران محبت و کوچک نوازی شما را بنمایم.

فعلا دعاگوی شما هستم.

 

 

الاحقر : مهران موزون

/ 18 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مقدم1

درود پس از این مدت که به وبلاگتان سرزدم انتظار همیشگی راداشتم ؛که همان پرداخت به مسائل شهرمان و حساسیت شیرین آقای موزون دراین رابطه بود.اما متاسفانه پست جدید شما ...؟؟؟ که چیز دیگری بود؟؟؟ متاسفانه قضاوت واختلاف نظرها رابزرگ کردن در محیط وب به نظر بنده کار شایسته ای نیست. حالا یک نفرمطالب شما را نقد کرده (البته شاید باادبیاتی تند!!!) که این هم کاررایجی است.هر چند نقد سازنده آدابی دارد.که در ابتدا باید ببینی تخصصی است یا سلیقه ای وباز هم در نقد سازنده هم معایب وهم محاسن گفته می شود و... آقای موزون عزیز ولی این جبهه گیری هابرای چیست؟ (منظور قرار دادن یک پست وبعد چند نفر جبهه بگیرند وبه حمایت هزاران حرف وهجوم و...)که باز می گردد به همان اصل کار که همان اصل کار اشتباه است. شما خودتان که بهتر از همه می دانید وشاهد این جریانات (خصوصااین اواخر) بوده اید که چطور دیگران اگر بخواهندیک نفر راتخریب کنند تابه مقاصدنامطلوب شخصی خودبرسنددست به چه کارهایی می زنند. پس چراآقای موزون شما؟ما که دیگران راسرزنش می کردیم پس چراشما؟ کافی بود شما هم فقط چند نفر را می گذاشتید تا مطالبتان

مقدم2

را بادیدی تند تایید کنند که متاسفانه می شدید دیگران.دلیلی ندارد تابا هر نظر واعتقاد مخالف موضوع بزرگ شودو نسبت به هر نظری عکس العملی نشان دهید.فضای مجازی محیطی است آزاد یعنی هر کس به وبلاگ و...که می خواهد سر می زند واگر کسی از مطالب ودیدگاه کسی دیگر خوشش نمی آید می تواند رجوع نکند. ویکی از بهانه وبلاگها: که همانا دور هم جمع شدنهاست. پس با توجه به شناختی که ازشما دارم انتظار می رود آرام تر والبته منطقی تر از کنار این اختلاف نظرها عبور کنید.(منظور کی درست می گوید؟!جناب آقای موزون یا ...) شما که خود سالها دراین زمینه فعالیت می کنید .مهم این است که ما همه قلبمان برای دزفول عزیز می تپدوچه بهتر که هر کدام با دیدی متفاوت سعی درسربلندی آن داشته باشیم .نه اینکه با دیدگاه های مختلف (البته شخصی)سعی کنیم بگوییم ما درست می گوییم ودیگری را تخریب کنیم.(منظور شما نیستید که هرکس می تواند باشدکه شاید خود من ) . درمورد تصویر انتخابیتان هم البته این نوع دعا کردن فکر می کنم مخصوص مسیحی ها و... باشد.ما مسلمانان معمولن دستها راباز وبه طرف پروردگار می گیریم تا از الطاف خداوندی بیشتر بهره بگیریم.

مقدم3

بازصمیمانه از شما تقاضا دارم این پست راتغییر دهید.سرزمین بزرگ وزیبای دیسون جای این حرفها نیست.اطمینان دارم شماهم بامن هم عقیده اید. هم برای شماوهم دوست خوبمان آرزوی موفقیت وپیروزی دارم. راستی آقای موزون گرامی دوست گرامی ومحترممان هم نوشته بودند که: "اين برادر در اين ديار فقط زاده شده همين وبس"که اگر غیر از این بود نمی دانم چه می شد؟؟ خوب بود دزفولی بودن شما قابل انکار نیست وگرنه من هم حتما به مطالبتان شک می کردم .کامنت جانورها را هم تایید بفرمایید که خیلی برای ما خانم ها حیاتی است.ممنون . باز پیروز و سربلند [گل][گل]

حبیب شوکتی نیا

اول ممنون از لطقتون . دوم فکر نمی کردم شما هم بالاخره اسیر حواشی بشین . بی تعارف بگم دارین تو چاهی میافتین که این یارو جلو پیش پای شما کنده . به نظرم رسالت فرهنگی شما درین صفجه واجب تر ازین حرف باشه که به مسائل شخصی خودتون بپردازین . هرچند تموم اینا در واقع دغدغه های شخصی شماس اما وجه عمومیش خیلی بیشتره . حالا یکی میاد واسه خودی نشون دادن یه چیزی میگه ، شما که نباید به حرف اون ..... اصلن من چی دارم میگم وبه کی میگم . جلو ملا و معلق بازی !!!! پس خود دانید . بازم ممنون از لطفت تون . راسی این مطلب نام ها و نشانه ها خوب بود . چای تاسفه که یارو خودش دزفولیه . مانا مانی ودرود .

سعیدی راد

سلام برادر. مخلصیم. متشکرم از صفای دلتان. بسی سعادت که وبلاگی مورد نقد قرار گیرد.

چوب خدا

سلام داشتم نظرات رو می خوندم خیلی برام جالب بود که دوستان انقد اصرار دارن که شما اسیر حاشیه نشید. شاید هم تا حدودی حق با اونها باشه ولی من معتقدم اینکه به نقد یه وبلاگ پرداخته بشه ابدا حاشیه نیست. هرچه اون نقد علمی تر، و منتقد عالم تر به فن نقد باشه، نقد شونده نفع بیشتری می بره. البته متاسفانه از نقدی که به وبلاگ شما نوشته شده بیشتر بوی غرض ورزی به مشام می رسه تا نقد منصفانه. با این حال باز هم از سیگنال هایی که ازش دریافت میشه می تونید منتفع بشید. بین سایر وبلاگ های دزفولی دیسون اولین وبلاگیه که دو پست(هرچند غیر علمی و تا حدی مغرضانه) در خصوص نقدش نوشته میشه. این یعنی اینجا بالاخره یه چیزی داره که از سایر وبلاگ های دوپیلی!! و غیر دوپیلی!! متمایزه. راستی کامنت آقای سعیدی یکم مبهم بود. متوجه نشدم کنایه بود یا اینکه ایشون اصلا اون نقد رو نخونده! در هر صورت موفق باشید

سعیدی راد

سلام مجدد. حق با چوب خداست من متن نقد رو نخواندم. اما نکته من این بود که معمولا در این دنیای مجازی معمولا افراد میان و تعریف می کنن و کمتر کسی پیدا میشه که متن ها رو با دقت بخونه و نظرات صادقانه ارائه کنه. از این رو عرض کردم سعادتی ست مورد نقد قرار گرفتن.

مرتضی

سلام جناب موزون . فیلم فوق العاده خوبی است حتما ببینید . خوبم شکر خدا . شما خوبی ؟ سلامت باشی انشاالله . یا حق .

دسفیلدوس

بگوون تا ماه بدرخشد و...(بقیشه دوس نداروم نویسوم چون هر چه بووه اوم همشهریمه) یه ببه داشتوم بچه که بیدیم هر موقع یه ساعت ا کوک خالمه خوندوم سیش(چتی زنی)ساکته ویسید آخرش یه جمله بگفت:باشه تو پوکی! ایسون ای همشهریمونه.کسه نه گووش خو تو چته خودته بکشی؟! براره خوبوم مو ممنوندارتوم سی مطالبه خوبت سی دلسوزیات و... همیان که اونجون به فکر دسفیلی خیله حرفه.مثله بعضی ا همشهریونمون نیسی تا پاشونه رسه هر شهره دگه تف لعنته کونن دسفیله!