امام حاضر

هرچند از حضرتش نقل شده که : مولود این حقیر در تیرماه نیست

لکن تاریخ ذکر شده در شناسنامه معظم له،  24 تیرماه را برای محبانش بهانه ای کرده تا در چنین روزی بهجت قلبی خود را از موهبت وجود ایشان صدچندان کنیم.


 

چند روز پیش، تصویری از سخنان گهربار حجت الاسلام والمسلمین استاد صلواتی زاده (روحانی پژوهشگر و بصیر دزفولی) را در جایی و بر روی تابلویی خواندم که بسی محظوظ شدم.

به مناسبت آغاز هفتاد و چهارمین سال زندگی پربرکت مولا و سرورم، این جملات را که در نهایت بصیرت و ایجاز رانده شده تکرار می کنم :

 

حجت الاسلام صلواتی زاده :

زمانه عجیبی است!

برخی مردمان، امام گذشته را عاشقند نه امام حاضر را،

می دانی چرا؟

(زیرا)امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند.

اما امام حاضر را(ناچاراً) باید فرمان برند.

و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند.

رحمت خدا بر امام خامنه ای(دامت برکاته) باد

نائب به حق امام زمان (عج)

 

 

با سپاس از جناب صلواتی زاده و آرزوی طول عمر با عزت برای امام خامنه ای (ادام ظله)پی نوشت : یکی از دوسونِ موثق و شریف دیسون پیغام دادند که ولادت حضرت آقا اواخر فروردین ماه (احتمال قریب به یقین : 29 فروردین) است.

/ 23 نظر / 54 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدحسن

«امروز ایمن ترین سلاح و سپر مقابله با شیاطین، ولایت فقیه است و عجیب شیطان ما را از داخل شدن به این زره باز می دارد.» «شهید قرآنی علی عطار روشن»

نقطه

سلام . منکر ولایت فقیه ، منکر امام زمان ( عج ) است . زیرا ... منکر امام زمان ( عج ) ، منکر امامت و رسالت است . زیرا ... منکر رسالت و امامت ، منکر قرآن کریم و خداوند سبحان است . زیرا ... زیرا : (1) آیه ی تبلیغ (2) اقل و اکثر ارتباطی (3) ... پس : (( گر همه عمر شوی حقگزار ... غیر عبادت نکنی هیچ کار ... در حرم و کعبه عبادت کنی .. کعبه دو صد بار زیارت کنی ... جمله کتابی که فرستاده حق ... کشف شود بر تو ورق بر ورق ... با همه ی کشف و کرامات تو ... با همه ی قرب و مقامات تو ... گر نبود مهر علی در دلت ... آتش سوزنده بود منزلت )) تذکرة : مراد از " مهر علی " علیه السلام ، ( ولایت ) است . کسانی که حقیقتا اهل ( ولایت ) هستند ، فقاهت و مرجعیت و ولایت فقیه را قبول دارند . محبت و ولایت یعنی : اطاعت از دستورات قرآن کریم و فرمایشات آن بزرگواران علیهم السلام . پس آنانی که در عمل ، مرجعیت و ولایت فقیه راقبول ندارند ( مثل صوفی ها ) ، اهل دیانت نیستند ... ) اگر یکی از آن ها ادعا کرد که ( قبول دارم ) ، لزوما باید ( معتقدات خاص ) این فرقه ها را منکر شود ( مثل خانقاه و ... ) [گل]

سید رضا صائبی نیا

سلام حاج مهران حکایت جانباز و بازیگر (دعا گویی که درخواستش اجابت نشد) بروزم منور بفرمائید.

انتظاری ناتمام

روزنامه امریکایی usa today: بزرگترین مشکل امریکا در ایران حضور یک ابر حریف بهنامایت الله خامنه ای است که نقشه راه را میشناسد و مردم به او اعتماد آمیخته با اعتقاد دارند.(تا کور شود هر آنکه نتواند دیدید). سلام عمو جان خوب هستید. به جا میارید که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کرار

سلام به حق که از سلاله فاطمه است

هستی

سلام بزرگوار مطلبتون عالی بود ممنون

مهاجر

نماز بی ولای او عبادتی است بی وضو به منکر علی بگو نماز خود قضا کند

میثاق

ختم کل قرآن کریم به نیت ۷۳ شهید مسجد امام حسن عسکری (ع) جهت شرکت در این ختم قرآن هریک از شهدای که انتخاب نمودید پس از انتخاب هر شهید شماره هر شهید را جهت ثبت در سیستم و قرائت آن به شماره پیامک ۰۹۳۵۶۲۴۲۶۲۹ ارسال یا با شماره تلفن ۰۹۱۶۸۸۷۵۶۸۹ تماس حاصل نمایید. به سایت میثاق MISSAGH.IR مراجعه نمایید .