تنظیم و هدیه یک پیشنهاد گزارش نویسی ساده به آقای پاپی زاده

دیسون : گفتم شاید آقای نماینده شهرمان سرش شلوغ است و فرصت تنظیم گزارشی از عملکرد خود در دوسیه ی «رأی اعتماد به دولت یازدهم» خطاب به موکلانش را ندارند .

لذا جسارتاً یک نمونه پیشنهادی فرم گزارش عملکرد «خام» را تهیه و تنظیم کرده و از همین دریچه ی کوچک، تقدیم ایشان و دفتر محترمشان می کنم. کافیست به دستور آقای پاپی زاده (بی زحمت و بی دردسر) فقط چند «عدد» و «اسم» را در آن مرقوم نموده و گزارش را فی الفور رسانه ای نمایند. تا مردم دزفول بدانند کرسی متعلق دزفول در مجلس صرف چگونه عملکردی به محضر اسلام و مسلمین می شود؟

با عنایت به اینکه مردم دزفول سال 92 همچون ایرانیان سال 92 سطح مطالبات رسانه ای شان نسبت به چندسال اخیر افزایش قابل توجهی یافته و مایلند تا بدانند میزان تأثیرگذای فعالیت های عباس پاپی زاده (که عصاره ی دانش و بینش سیاسی مردم دزفول باید باشد و رأی ایشان به کابینه، رأی تمام مردم دزفول به کابینه محسوب می شود) بین 290 نفر نماینده ی جامعه ایران اسلامی چه بوده است؟

لازم به ذکر است این مطالبه ی به حق در راستای یاری رسانی به آقای پاپی است تا ایشان دلشاد باشند که بدنه ی پیگیر مردم شهر، همیشه و در همه حال همراه و یاور اوست و تنهایش نمی گذارد.

 

 

بدیهی است آقای پاپی زاده می تواند مدل پیشنهادی دیسون را برنتافته و به سلیقه ی خویش گزارشی را تنظیم و تقدیم خاکپای مردم دزفول نمایند. آنچه مهم است دادن یک گزارش تمام عیار با شاخصه های عددی! و رقمی! و البته استنادی به دزفولیان است و نه صرفا ارائه کلی گویی و دادن شعارهایی که اختصاص به شعارهای راهپیمایی 22 بهمن دارد.

جناب پاپی زاده ی عزیز : ما اعداد و ارقام عملکردی از شما می خواهیم.

با تشکر

نهم شوال 1434

الاحقر : مهران موزون

 

                                                            ***

و اما پیشنهاد گزارش عملکرد آقای پاپی زاده در پرونده ی رأی اعتماد به کابینه دولت یازدهم

بسم الله الرحمین الرحیم

ملت شهیدپرور و شریف دزفول

همانگونه که در رسانه های مختلف خصوصاً پخش زنده ی تلویزیونی رسانه ی ملی شاهد بودید مجلس شورای اسلامی طی ..... روز فعالیت شبانه روزی تلاش کرد تا در راستای منویات ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای مدظله الشریف مبنی بر انتخاب وزرای صالح، کار بررسی و واکاوی وزرای پیشنهادی رئیس جمهور دولت یازدهم را به انجام رسانده و نهایتاً نتیجه آن شد که همگان مستحضرید .

ملت بزرگ دزفول،

آری، ملت! بزرگ دزفول،

ای شمایی که تأثیرتان در سرنوشت تاریخ این سرزمین در برهه 8 سال دفاع مقدس همچون شهید بهشتی در قامت یک ملت بود، آگاه باشید که فرزند کوچک شما عباس پاپی زاده، دوش به دوش تمامی نمایندگان ملت ایران برای «بهترین انتخاب» تلاش خود را عرضه داشت و از خدا می خواهد فراتر از رضایت شما موکلان شریف، روح شهدای فخیم دزفول را از اینجانب مرضی گرداند. انشاالله.

در اینجا استدعا دارم اجازه دهید تا اطلاعات رأیی را که در صندوق آراء وزرای دولت ریختم بیان نکنم و از حق قانونی خویش برای پنهان ماندن آرایم بهره مند باشم.

اما..

شما ای ملت شریف دزفول،

شما ای نخبگان و مدیران دزفولی،

شما ای اهالی مقیم و غیر مقیم دزفولی،

آگاه باشیدکه عباس پاپی زاده در راستای انجام وظایف ذاتی یک نماینده ی متعهد و مکلف، اقدامات زیر را در قضیه ی رأی اعتماد به کابینه یازدهم انجام داده است :

1) آغاز مطالعات میدانی درباره لیست ارائه ی شده ی آقای روحانی (از همان روز تحلیف) ، این مطالعات به طور کلی از منابعی همچون .....و.....و....و... و شناخت و تجربه شخصی خویش و به مدت .......ساعت مطالعات میدانی و ......ساعت اسنادی و کتابخانه ای صورت گرفته است.

2) از آنجا که ملت شریف دزفول جزو با مطالعه ترین، دغدغه مندترین و سیاست شناس ترین مردمان ایران عزیزند برخود لازم دانستم تا برای مخالفت یا موافقت کارشناسانه ی  وزرایی که شناختم در خصوص آنها به حدکفایت رسیده بود اقدام کنم. در این راستا همانگونه که ثبت نام نمایندگان (برای موافق یا مخالف نطق کردن) نکته ای علنی و حتی نیمه رسانه ای بود اینجانب نیز مایلم به موکلان عزیزم اعلان دارم که عباس پاپی زاده برای

موافقت با :

 وزیر.....  به دلایل ....

و وزیر..... به دلایل ....

و وزیر..... به دلایل ....

و مخالفت با

وزیر.....به دلایل....

و وزیر....به دلایل ....

و وزیر....به دلایل ....

ثبت نام کردم . (سند این ثبت نام ها در اسناد اداری مجلس نیز موجود است)

که متاسفانه به دلایل ...و...و ...موفق به ایراد نطق در پشت تریبون مجلس نشدم.

لکن توانستم در تهیه اسناد و مدارک متقن و کارشناسی شده به دیگر نمایندگان محترم من جمله آقای....نماینده محترم.....آقای ...نماینده محترم..... کمکهای کارشناسی و نظرات موافق و مخالف خویش را ابراز دارم.

ملت شریف دزفول، شک نکنید که عباس پاپی زاده پالنگان، به خوبی به مطالبات سیاسی شما آگاه بوده و اخبار جلسات جوانان نخبه و پرشور شهر که در چند روز رأی اعتماد به کابینه مدام دغدغه ی کیفیت فعالیت های نماینده ی خود را داشته اند به سمع اینجانب می رسید. در اینجا برای آنکه به شور وشعور مردم عزیزم احترام گذاشته و ادای دین کوچکی کرده باشم به شما قول می دهم که هر سه ماه یکبار یک گزارش کمّی (مشتمل بر آمار اعداد،آمار، اسناد و نمودارهای کارشناسی) و کیفی (به داوری شما) تقدیم خواهم کرد.

خاکسار شهیدان به خون خفته ی دزفول بزرگ : عباس پاپی زاده پالنگان

1392/5/26 هجری خورشیدی

/ 43 نظر / 73 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جانم فدای رهبر- دزفول

سلام از بنده است يَ يَ[گل] به اطلاع برادر بزرگ خودم مي رساند كه در كامنت اولي كه براتون گذاشتم ،اجازه از تون گرفتم تا در پاسخ كامنت ، آذرخش ۱٢:۳٢ ‎ق.ظ - دوشنبه، ٢۸ امرداد ۱۳٩٢ خدمتي به استاد خود حاج مهران نموده باشم . امام علي «ع » : هركس كلمه اي به من بياموزد مرا بنده ي خود نموده است. يَ يَ ما از وبلاگ ديسون مطالب زيادي ياد گرفتيم. همان طور كه اطلاع داريد ۹۲ شهید دیار مجنون پس از سال‌ها به وطن بازگشت نموده ، حجي من هم گفتم متناسب با روز تصويري براي وبلاگتون اماده نمايم. [گل] التماس دعا

سید

سلام با مطلبی به نام هین کس کیز دار بروزم مطمئن باشید اگه از دستش بدید ضرر کردین.

محمدحسن

ضمن تشکر از حج حسین عزیز ... ما وظیفه مون رو انجام دادیم. یعنی البته هنوز ندادیم! باید این موارد کلاسه و پرونده بشه. هم نکات مثبت و هم نکات منفی عملکرد فلان مسئول. بعد باید به اطلاع مردم برسه و از مسئولین فعلی و بعدی هم مطالبه بشه. در تکمیل فرمایشات تون باید بگم که آقای مجیدی راد هم در این مورد مطلب مفیدی نوشته. مطالعه بفرمایید. (وبلاگ کلک بی کلک) یاحق

غضنفر

سلام در پست مذکور بعنوان مثال از زبان پاپی زاده بیان شده ( در اینجا ستدعا دارم اجازه دهیدتا الاعات رایی .... برای پنهان ماندن آرایم بهره مند باشم) کدام پنهانی که در ادامه مطلب باید ازالف تا ی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آراي خود را به سمع و نظر اساتيد خوش ذوق برساند وپس ازآن منتظر هجمه انتقادات و پيشنهادات و نظرات ملوكانه افراد مختلف و متخلف بماند؟؟؟؟؟؟؟

سید

سلام با مطلب (فقر یعنی...) بروزم تشریف بیارید پشیمون نمیشید.

دختردسفیلی

سلام-این جریان کس وکیز دارروکجابایدبخونیم.یه جریانی روبزرگترهابرام تعریف کردن دراین مورد به نظر جالب میاد.

علیرضا رشنو

سلام فرم کاربردی و بجایی بود شاید این نوع گزارش کار نمایندگان مجلس به حوزه ی انتخابیه ی خود آغاز دیدی تازه به مجلس ، نمایندگان و مردم باشد

غضنفر

[گل][ سلام مهندس جان اولا قصاص قبل از جنایت نکرده ام وتاریخ در ادوار مختلف بلا نسبت از افراد به اصطلاع یقه سقید به خود زیاد دیده معاذ الله که نظر بنده کمترین مردم باشند پس استاد فرافکنی نفرماییدلطفا دوما شما خود بهتر میدانید که مردم دزفول مردمی شجاع بافرهنگ با اصالت و در عین حال منتقدان بسیار خبره هستند که اکثراچه مرد وچه زن دلاورشان اهل تشکرو ... زبانی نیستند و( همه ازبرق نگاهش پیداست)پس بیاییداجازه دهیم نماینده عزیز کار خودش را بکند همینطوری اکثر مسوولین محترم شهری با ایشان همکاری لازم را ندارند خود بهتر آگاهید سوما در ادامه کامنت مرحمت فرموده از ایشان خواسته اید ذکر موافقت ویا مخالقت با وزیر پیشنهادی را با دلایل ذکر نماید و اگر هم مشاوره ویا یاری به دیگر همکاران داده بیان نماید لطفا بفرمایید منظور از رای پنهانی چیست؟؟؟؟؟ ضمنا رسم مهمان نوازی است که در اولین پیام حقیر غلط املایی بگیریید؟ (الا یا ایهل استاد عالی - علیکم به المتون لابل حواشی )

غضنفر

با سلام از جوابيه متين وباحوصله شما كمال تشكر و امتنان را دارم اميد است با بستر سازي مناسب شما نيروهاي ارزشي و فرهنگي به مسوولين شهري اين اطمينان داده شود كه درصورت اطلاع رساني در كوران هجمه انتقادات قرار نگرفته و(صرفا جهت اطلاع است ) [چشمک]

ياسر قرباني

سلام خواستم درباره ي ايران و ايراني حرف بزنم كه با ديدن تاريخ قمري زير عكس آقاي پاپي(نهم شوال 1434) كلا منصرف شدم. به اميد روزي كه ... پيروز باشيد يـــــــــــــ زهر ــــــــــــــاعلي(ع)