انتشار « نظریه » دسیسه مثلث

با پوزش از خوانندگان عزیز دیسون ، به درخواست و صلاحدید رئیس محترم پروژه ، محتوای پُست حذف و تنها به لینک اصل خبر اکتفا میشود :

 

انتشار نظریه " دسیسه مثلث "

متن نامه رئیس پروژه به اینجانب در کامنت دانی دیسون موجود است .

والعاقبه للمتقین

/ 11 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد حسن

سلام برادر بی صبرانه منتظر انتشارش هستیم. یاحق

حسین

سلام این کتاب بزودی بهمراه مجموعه ای از آثار کاشف منتشر خواهد شد. می توانید از کتابخانه های معتبر کشور تهیه کنید. چاپ سال 32 اهواز است. کتابخانه ملی دارد. ولی در کتابفروشی ها پیدا نمی شه چون نایاب است. موفق باشی ادیب

دست نوشته ها

طرح خیلی خوبی است. بعد هم اگر تحقیقتان به جایی رسید به ما هم بگویید که در صدا و سیما چه خبر است. همین. خسته نباشید.

فخر الاسلام

این جناب دست نوشته های محترم انگار متوجه نشده اند که طبق متن . تحقیقات به نتیجه رسیده و حالا داره نتایجش علنی میشه به نظرم ایشون با نوشتن این جمله که «اگر تحقیقاتتون به نتیجه رسید» دارن کنایه مرحمت می فرمایند. حالا چرا؟ خدا می دونه. شوخی دارن؟ غرور دارن؟ حسد دارن؟ شک دارن؟ ببخشید ها آقا مهران. بنده کامنت های این دست نوشته های عزیز ر و رصد کرده ام ایشون کلا کامنتهاشون هی جور خاصیه اگه باهاشون تماس مستقیم ارین یه جور سلام خاصی خدمت ایشون برسونید از جانب ما.

عباس موزونی

حضور معزز جناب آقای مهندس موزون (زید عزه) ضمن عرض ارادت ابدی به محضر حضرتعالی از محبت بی مثال شما که به عنوان مدیر ارتباطات و آی تی پروژه و نیز فعال ترین و اثرگذاترین فرد گروه تحقیق نسبت به درج خبر «علنی شدن نتایج این پروژه تحقیقاتی» در وبلاگ محبوب دیسون اقدام فرمودید. خواهشمند است در صورت صلاحدید متن پست حاضر را حذف و صرفا به درج لینک اصلی خبر اکتفا فرمایید. دیسون برای همگی ما فضایی است آرامش بخش که در آن با یادآوری نزهت ، شکوه و عطر خاک معطر دزفول عزیز لحظاتی پاک و معصومانه را به سر می بریم . اگر صلاح می دانید همچون گذشته غبارات تیره ی سیاسی را از این فضای آرام و دوست داشتنی بیرون برانید و اجازه بفرمایید تا دیسون همچنان دیسون بماند : « مجرد » ، « رها از تیرگی ها » ، و « به پاکی دوران کودکی » سپاسگزار: کوچک ترین ارادتمند شما : « عباس »

مقدم

سلام نمی دانم چرایاد مثلث برمودا افتادم؟! پایدار باشید.

پریسا

سلام جناب موزون امید که همواره موفقیت با شما باشد..

پانیذ

سلام آقا مهران من نخواندم و حذف شد جریان چی بود ؟ چرا به ما خبر نمی دید بیایم پستاتونو بخونیم ؟

جغ جغه

سلام جناب موزون شما كه اينقدر عاشق دزفوليد چرا برنمي گرديد مثل ما از كمبود امكاناتش لذت ببريد يا بالا نشستيدو مارو به حفظ سنگر تشويق ميكنيد باور كنيد دزفول به افراد فرهيخته اي مثل شما واخوي بيشتر احتياج داره تا ما؟