از طرف دیسون، پر کاهی تقدیم به آقای پاپی

 

 

 

تصویری از سیمانِ مزارِ شهیدِ بی ادعا : بهمن دُرولی

 

پُوپی..خونَه اُدون

(تصویر عباس پاپی زاده : نماینده ی متواضع! و منیعِ! شهرستان دزفول)

/ 29 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یه همشهری

در مصرع آخر شعر آقای مهلقا "تونم باد"باد نیست بات است تونم بات یعنی باش

موسی

از ماست که بر ماست خدا کند 3ساله دیگه از این اتفاقا نیفته

دوست

دبیرستان که بودم اتفاقی مزارشو دیدم خیلی تعجب کردم که چه انسانی بوده. تربیت معلم که قبول شدم سر راهم بود سر مزارش می رفتم . هر سال بیشتر باهاش اشنا می شم. ماجرای عهد اخوت ونمادی که درست کردن و می دونی؟

ياسرقرباني

سلام از آقاي پاپي صميمانه متشكرم و تقاضا دارم بناها و مكان هاي به تاراج رفته ي دزفول را به مردم دزفول بازگردانند و پيگيري كنند فقط چند تابلوي« دزفول ... كيلومتر » در مسيرهاي منتهي به دزفول نصب شود تا لااقل مسافرين بيچاره متوجه باشند دارند به كجا مي روند. يـــــــــ زهر ــــــــــــاعلي(ع)

دختر بابا

و... از صدای تلق و تولوق نیمه شب وقتی که هیچ کس خانه نیست،از نشستن و بلند شدن هواپیما،از دعواهای خیابانی،از آدم هایی که عجیب و غریب و خیره نگاه می کنند، از آدم هایی که حرفشونو با جمله ی " یه چیزی بــگم ناراحت نمیشی ؟ " شروع می کنن ، از اتاق پروهایی که فروشنده اش یه پسر جوان و هیزه ، از تمام سگ های ولگرد، باکلاس ، جیبی ، از پل عابر پیاده وقتی وسط پلم و پایین رو نگاه می کنم.من از سد ، سیلو سیمان و گندم ، من از جاکتها و سکوهای نفتی که با متریال تحریمی می سازیم ، از اونایی که یه دفعه ظاهر میشن ،از داد زدن دست فروشا ، من از بی او بودن می ترسم ... من از آینده می ترسم..

دختر بابا

متشکرم پــِدَر [گل] منتظر پُستی که وعده شو دادید می مونم .

یار شیرین سخن

من دزفول زندگی نمیکنم و خیلی حسرتش به دلم مونده که دوباره خدااین خوشبختی از دست رفته رو نصیبم کنه (البته شکر خدا روزگارم بد نیست ..) همه امید و آرزوم اینه که کارشناسی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول قبول شم اما از این تابلو میشه فهمید که دانشکده بهداشتی در کار نیست اهوازم که نداره!!!حالا جیکار کنم؟ دیگه امید ندارم درس بخونم این تنها بهونه ایه که میتونم انتقالی بگیرم بیام شهر خودم میشه شما یه پیگیری کنید خدا خیرتون بده .. آقای پاپی کجایی.....!! دانشگاه علوم پزشکی بی دانشکده بهداشت مگه میشه؟؟؟

یار شیرین سخن

این همشهری عزیزمون(جانم فدای رهبر) فکر کنم معلم باشه چون چند روز پیش یه امتحان ضمن خدمت مجازی داشتیم با موضوع قیام و انقلاب مهدی از شهید مطهری همین مطالب توش بود چون همشو خوب خوندم [لبخند]

یار شیرین سخن

ممنون از لطفتون الان که مشخص نمیشه بعد از کنکور کاردانی به کارشناسی اعلام میکنن اول تیر هم رفتم دانشگاه جندی شاپور پیش استاد خودم که الان رییس دانشکده بهداشته گفت که اهواز نداره آبادان درخواست داده و ما هم موافقت کردیم ولی دانشگاه دزفول از اهواز مجزا است باید حضوری بری و درخواست کنی و... بازم ممنونم از لطفتون