چه کسی اشتباه کرده است؟

بلاگر محترم و ناشناسی به نام پسر دزفولی + زحمت کشیده و برایم کامنتی در پُست قبلی گذشته به این مضمون :

=====

سلام آقا موزون.....
مهندس شکست چه مزه اس؟؟
اون از پاپی زاده که کامنتم در تعریفش رو تایید نکردید.ولی دیدید که با چه رای بالایی در اومد....
اینم  از روحانی......که مدام میگفتی جلیلی مالک اشتر 92 و غیره......در شنود هم تصاویری در تخریب روحانی درج کردید............ولی می بینید که مردم به دکتر روحانی اعتماد کردن......
مهندس خواستم تحلیلت رو بدونم.......شما اشتباه می کنید یا ما؟؟
ممنون........توفیق من الله......

=====
می خواستم پُستی آبدار و مَشتی به احترام ایشان بنویسم که حتی تا نصفه و نیمه هم نوشته بودم، اما امروز برادر اهل قلم و فرهیخته ام، محمد کوره پز + به حد کفایت نوشت و زحمت بنده را کم کرد. الحق که چقدر هم خوب و دقیق نوشته است.

شما را میهمان می کنم به خواندن این نوشته ی وزین و پرمغز.

                                                  ***

اما چند ابهام در کامنت پسردزفولی هست که همینجا خدمت ایشان توضیح می دهم.

پسرم :

1) اتفاقا بنده مزه ی شکست را خیلی بهتر از تو می دانم عزیزم.

من مزه ی شکست را 2 بار تا مغز استخوان چشیده ام.

بار اول 25 سال قبل بود.

هنوز هم تلخی آن شکست از کامم زدوده نشده.

مردادماه 1367 با پذیرش قطعنامه 598 سنگین ترین شکست زندگی ام را تجربه کردم.

بار دوم در 14 خردادسال 68 بود که جام زهر قطعنامه کار خودش را کرد و سفر ملکوتی مولایم مرا در خود مچاله کرد.

هرچند که 24 ساعت بعد، خِبرگان رهبری مرهمی بر دلهایمان نهاد که تا همین حالا التیام بخش آن شکست بوده و خواهد بود.(جانم به فدای روی مبارک امام حاضر باد)

و خدا می داند در هیچ برهه ای دیگر احساس شکست نکردم.

بنده در همین اتفاق وارونه ای که اکنون افتاده، خیر و برکتی نهفته می بینم که شما هم در آینده نزدیک شاهد آن خواهید بود.

2) کامنتی را که در مورد پاپی مدعی هستید از او تعریف کرده اید و من درج نکردم آدرس زمانش را بدهید تا پیدا کنم و ببینم چرا شما باید از کسی تعریف کرده باشی و من درجش نکنم.

دوست من، مطمئن باش اگر در کامنتی فقط از پاپی تعریف کنی حتما درجش می کنم اما اگر در همان کامنت به موازات تعریف از پاپی عبارات نامناسب دیگری را درج کرده باشی حتما تایید نخواهد شد. لذا لطف کن آدرس و زمان آن کامنت را بگو پیداش می کنم و تاییدش می نمایم. حتی همین حالا اگر دلت برای مجیزگویی از عباس آقا لک زده برایم بنویس تا درجش کنم. اما مراقب باش در لابلای قربان و صدقه رفتن برای پاپی به شخص دیگری حمله نکنی.

نکته : شما که اینقدر مدافع پاپی ها و روحانی ها هستی چرا در وبلاگت اثری در حمایت از آنان نیست؟

کامنتینگ دیسون تنها جایی است که حال می کنی مخلص آنها باشی؟

سوال است ها !! نیشخند

3) راجع به تعریف هایی که از جلیلی می کردم.

هنوز هم با قدرت می گویم که حضرت آقا مالک های اشتر متعددی دارد.

شمای نوعی اگر هم بخواهی می توانی مالک اشتر آقا باشی (همینطور که ظاهرا خیلی دوست دارید مالک اشتر پاپی باشید) به شرطی که اول مالک روح و روان خودت شده باشی و اجازه ندهی که در انتخابات، گفتمان «شکم» به کلی مشغولت کند.(مثال زدم ها)

عرضم به حضور انورت،

مالکان اشتر حضرت آقا، بوده اند و خواهند بود. عجله نکن عزیزم.

به قول خودت که بالای وبلاگت نوشتی :

         «طوری در مورد دیگران قضاوت کن که بعدا پشیمون نشی»

راجع به بنده طوری قضاوت نکن که بعداً پشیمان بشوی.

بنده ،

از اینکه در سال 68 به هاشمی رای دادم پشیمان نیستم.

از اینکه در سال 72 به هاشمی رای ندادم پشیمان نیستم

از اینکه در سال 76 و 80 به خاتمی رای ندادم پشیمان نیستم.

از اینکه در سال 84 و در مرحله ی اول به قالیباف رای دادم پشیمانم.

از اینکه در سال 84 و در مرحله دوم به احمدی نژاد رای دادم پشیمان نیستم

از اینکه در سال 88 به احمدی نژاد رای دادم پشیمان نیستم.

از اینکه الان به جلیلی رای دادم پشیمان نیستم.

از اینکه در صورت رفتن قالیباف و روحانی به دور دوم، تصمیم به رأی به قالیباف داشتم پشیمان نیستم.

همه اینها باید برایت روشن کند : بنده از اینکه در هر مقطعی اصلِ رأی دادنِ به اصلحِ موردِ تشخیصم را رعایت کنم پشیمان نیستم ولو دنیا «کن فیکون» بشود.

می دانی چرا؟

چون من قبل از سید علی، پدری داشتم به نام که سید روح الله که فرمود :

ما مکلف به تکلیفیم موظف به نتیجه نیستیم.

فرمود : کار برای خدا دلسردی ندارد.

فرمود : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد.

پسرم،

پسر دزفولی

از خودت بپرس،

اگر همین حالا امریکا به ایران حمله کند(که البته وجودش را ندارد) آیا آنهایی که با کشف حجاب در میدان هفت حوض تهران جشن پیروزی خودشان را به رقاصی نشستند توان رویارویی در برابر حرامزاده های یانکی را دارند یا آن 4 میلیون نفری که به جلیلی رای دادند؟

پس یادت باشد : که یک مرد جنگی به از صد هزار (با عرض احترام به تمام ملت ایران)

4) در مورد اینکه چه کسی اشتباه کرده است؟ به نظر من کسی که بدون اعتقاد قلبی به کسی رای می دهد اشتباه کرده است. مثلا شما اگر با اعتقاد به اینکه رأی به پاپی رأیی درست، منطقی، خداپسندانه و مومنانه بوده شک نکن که اشتباه نکرده ای و کارت درست بوده است. اما اگر به روحانی برای این رأی داده باشی که فلانی رای نیاورد (بی آنکه به خود روحانی اعتقاد داشته باشی) شک نکن که گرزهای آتشین جهنم انتظارت را می کشد. اما اگر واقعا به حسن روحانی و سلامتش و توانایی اش و تعهدش مومن باشی و به او رأی داده باشی شک نکن که مأجوری ، حتی اگر بعدأ از این رأی پشیمان شوی.

بنابراین بنده هیچوقت (طی 26 سال گذشته که اجازه ی رأی داشته ام) اشتباه نکرده ام حتی از رأیی که در مرحله ی اول سال 84 به قالیباف دادم(پشیمانم از ضعفم در تشخیص اصلح، اما اشتباه نکردم).

نکته : آن تخریبی که از روحانی اشاره کردید تخریب نیست و نقد رفتار یک کاندیدای ریاست جمهوری بود نه حتی رئیس جمهور منتخب کنونی.(به تاریخ آن پُست توجه کنید)

نکته : شما هنوز هم در دیسون دنبال حق و حقوق کامنت های خود هستید درحالیکه کامنتینگ وبلاگ خودتان کاملا مسدود است؟

مرسی انصاف!! قهقهه

.

.

 

یک سوال خصوصی : شما هنوز فارغ التحصیل نشده اید؟ تا ابد دانشجو می مانید؟

 

 

/ 30 نظر / 50 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جانم فدای رهبر- دزفول

سلام حاج مهران [گل] الله اكبر . دکتر احمدی نژاد همیشه سخنانت در گوش و قلب ما خواهد ماند که می گفتی: بعضی ها به من می گفتند چرا پیر شدی چرا موهات سفید شده ، برگشتم بهشون گفتم : فدای انقلاب ، فدای ولایت ما کسی نیستیم که بهشون گفتن بهتون فحش میدن و فحاشی میکنن ناراحت نمیشین برگشت گفت : برا چی ناراحت بشیم کسی ناراحت میشه که فکر کنه کسی هست ، ما خدمتگزاریم و بخدا این فحش ها که چیزی نیست ، اگر فحش ها رو صد برابر کنن و فشار ها رو پانصد برابر کنن ما تا جان بر بدن داریم از اصول انقلاب ذره ای کنار نمی ریم. چیزی برای انسان جز خدمت ، جز ایثار ، جز پاکی ، جز عشق باقی نمی مونه. و در آخر مثل خودتان این دعا را می کنم: دست در دست هم برای ساختن زیباترین زندگی در سرزمین نورانی ایران عزیز ، موفق و سر بلند و پیروز باشید. حاج مهران عزيز مطلب بالا براي شخصي بود «پسر دزفولي»كه كامنت براتو گذاشته بود ، چون سري به وبلاگش زدم ، گفتم با حترام به او اين را بنويسم . واورا دعوت نمايم تا در مورد اقا ي دكتر جليلي مطالعه ي بيشتري داشته باشند واحساسي حرف نزنند .سعید جلیلی، متولد سال 1344 در شهرمقدس مشهد (منطقه طلاب)است. وی كه تح

جانم فدای رهبر- دزفول

خدا قوت بر حاج مهران بزرگوار[گل] سعید جلیلی، متولد سال 1344 در شهرمقدس مشهد (منطقه طلاب)است. وی كه تحصیلات خود را تا مقطع دكتری علوم سیاسی از دانشگاه امام صادق علیه‌السلام به پایان رسانده، مسلط به زبان‌های عربی و انگلیسی است.جلیلی در دورانی كه برخی افراد تحصیل در دانشگاه را، بر دفاع از اسلام وانقلاب مقدم می‌دانستند و این بحث به‌صورت جدی حتی در سطح مدیریت دانشگاه امام صادق نیز مطرح بود، با جمع میان این دو مقوله به عنوان نیروی بسیجی بارها در جبهه‌های جنگ حضور یافت و در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب به درجه جانبازی نایل آمد. وی در دی ماه سال ۱۳۶۵دیده‌بان لشگر نصر خراسان بود كه در عملیات كربلای ۵ از ناحیه پا مجروح شد و در بیمارستان صحرایی منطقه شلمچه به دلیل فقدان امكانات و وضعیت اورژانسی پای راست خود را از دست داد. جلیلی پس از آن در واحد هاي ديگر لشكر به خدمت پرداخت.جلیلی در بازگشت از جبهه‌های حق علیه باطل، رساله دكترای خود را با عنوان "اندیشه سیاسی در قرآن" در خصوص سیاست خارجی اسلام به رشته تحریر درآورد؛ رساله‌ای كه پروفسور حمید مولانا، در مقدمه‌ای كه بر آن نوشت، به تجلیل از شخصیت این دانش‌آموخته اقدام

یه همشهری

سلام من نمی دونم افرادی که مخالف طیف دکتر احمدی نژاد هستن با اینکه بقول خودشون درانتخابات پیروز شدند اما بازهم دارندیقه خودشون رو جِرمیدن که فلانه وبهمانه و ... بابا دلتومن سوخته که ما مثل سال 88 شیشه نشکوندیم؟ آدم به کشتن ندادیم؟قشقرق بپا نکرردیم؟ بگید چیکارکنیم که دلتون خنک شه؟ما از این کارا بلد نیستیم . دست خودمون نیست معلمهامون با شمعلمای شما فرق داره .ول کنید برید دنبال منتخبتونو بگیریدکه بعدا نگید از بس با شماها بحث کردیم از اجرای قول هامون عقب موندیم .(در پاسخ به فرمایشات منتقد)

یه همشهری

ببخشید مطلب رو قبل از چک کردن ارسال کردم لطفا اشتباهات تایپی منو ندیده بگیرید دوستان.

سلام

در شب نیمه شعبان و سالروز ولادت آقا امام زمان، الساعه به ذهنم رسید جای یک پست در دیسون خالی است. یاد رسم " مرادمندی" در "شب برات" در دسبیل قدیم افتادم. شاید شما هم بیاد داشته باشد. کسانی شب ولادت آقای با پوشش کامل چادر و در تاریکی شب به در منازل مراجعه می کردند . در می زدند و در پاسخ به سوالِ کیه؟ می گفتند: " خاله مرادمندیه". بعد هم نقل و نباتی یا ... به امید رسیدن به نیت خیر خود در شب میلاد می گرفتند و ناشناس راهی اقبال خود می شند. ... اگر مطلب بیشتری از سابقه و فلسفه و ... این سنت زیبا پیدا کردید، بنویسید تا نسل جوان بخوانند و بدانند. پایدار باشید.

مسعود حمیدی

سلام حاج مهران بسیار مطلب زیبایی بود.مطمنا در این مسئله خیری هست که ما از آن بیخبریم. ماهمیشه به فضل خدا امید داریم و از درگاه خدا نا امید نیستیم و تا مولایی مثل سید علی داریم غمی نیست

شاهد

سلام برادر جالب بود برام تک تک مطالبی که توی ذهنم بود و موقعیتی برای نوشتنش پیدا نمی کردم رو توی این پستتون دیدم . شاید جاداره که گفت : دل به دل منبیره داره! :)

شاهد

سلام مجدد از نظر گفتاری که ممبیره درسته ولی فکر می کنم نوشتاریش همون هنبیره باشه و قلب به میم! میشه ....حالا نظر بقیه رو هم میشه پرسید [[لبخند]

علی رفیق پسر دزفولی

سلام جناب اقای دیسون/وبلاگ شما رو مدت ها پیش پسر دزفولی به من معرفی کرده بود ولی بنا بدلایلی دوست نداشتم مطالب وبلاگتون رو بخونم تا اینکه بصورت تصادفی متوجه شدم در مورد دوستم مطالبی رو بیان کردید به همین دلیل در صدد پاسخگویی برامدم...در ابتدا باید عنوان کنم که من با جناب پسر دزفولی اشنایی کامل دارم ایشون فردی صد در صد ولایی هستند و از طرفداران پر و پا قرص رهبری...همچنین از دوستداران شخص آقای احمدی نژاد هستند که نقطه مشترک من با ایشون هم محسوب میشه...بنده هرگاه سخنانی انتقادی رو نسبت به رهبری مطرح کردم شاهد واکنش های شدید ایشون نسبت به خودم بودم...مطرح کردن اینگونه بحث ها از جانب پسر دزفولی صرفا جهت دست یابی به سوالات و دغدغه هایش می باشد...این حرف ها رو صرفا به خاطر این گفتم چون احساس کردم قصد دارید پسر دزفولی رو مورد ترور شخصیتی قرار بدهید...که البته در حدی نیستید که بخواید این کارو بکنید

علی

نظرم در مورد پسر دزفولی رو به عرضتان رساندم...اما در باب این مطلبی که فرمودید که پذیرش قطعنامه اولین شکستتان بود بنده که در آن سال ها حتی متولد نشده بودم در ابتدا شاید این گونه به نظر برسد که حق اظهار نظر در این باره را ندارم اما نظر به اینکه بنده میراث دار شهادت عمویم در عملیات بیت المقدش و شهادت داییم در عملیات فتح المبین هستم خود را محق می دانم که در این باره اظهار نظر نمایم...ملت ایران ملتی جنگ طلب نیست و همینطور سازشکار هم نیست...حال که دشمن بعثی از مرزهای کشور به بیرون رانده شده اند و تمامیت ارضی کشور حفظ گشته چرا جنگ...حال که شیرینی شکست لشکر کفر اندکی التیام بخش زخم دل داغ دار خانواده های ایثارگران گشته جنگ چرا؟؟...متاسفم برای شما که این حماسه سازی های جوانان و شهدای وطن را شکست معنی می کنید...حالا چون مولای شما خواستار فتح کربلا بوده!!!لا اله ال الله...فقط متاسفم برای امثال شما که خود را عقل کل می پندارید...