قالب جدید

 

تصویر یک بنگشت دسفیلی

 

ساختمانی تاریخی در گورستان رودبند دزفول

 

اف 5 های پایگاه وحدتی دزفول بر فراز دریاچه زیبای سد دز دزفول

با سپاس از وبلاگ سرزمین گرم (برای عکس ها)

و یکی از پرسنل محترم پایگاه برای اصلاح نام جنگنده ها

 

حدس بزنید اینجا کجای دزفوله؟   پاسخ

 

چغازنبیل نازنین (قدیمی ترین رصدخانه جهان)

 

بند کلک

کمی پایین تر از مُل شتری (روبروی رادیو دزفول)

 

یک عصر بهاری در دره زیبای تنگه «واشی» (اطراف دماوند تهران)

 

نشسته بر صُفه یی در بندکلک دزفول (یک خانواده کلاسیک دزفولی)

 

دوربین از روی پل سوم، زیر چوبندی رودبند را نشانه رفته است

نکته : روی پایین ترین پله ها یک زوج جوان ایستاده بودند که حذفشان کردم

 

 

مهران موزون در سال 1349 (مشهد مقدس)

ظاهرا شباهت زیادی به چهره کنونی فاطمه ی بابا دارد

 

سوپ بُرشُک و پودر گل بابونه (معجزه ای برای درمان زکام)

 

دیسون

 

جمعی از رزمندگان دلاور دزفول (ارسالی از حاج علیرضا بیباک)

/ 40 نظر / 98 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حقگوی حقجو

به نام خدا با سلام داری گمان که می شکنم عهد چون توئی ای بد گمان ، به همچو منی این گمان مدار جناب ( غصه ) ، عهدم را فراموش نکرده ام . راه ارسالش را بلد نیستم . راهنمایی بفرمایید

دُختَرِ بابا

سلام اگه عکسها ترتیب داشته باشه بهتره مثلا از عکسِ "وقتی بابا کوچک بود " شروع شه و ... در این بین جای عکسی از شهر در زمان جنگ خیلی خالیه .. برقرار و مهربان بمانید

نقطه

کامنت دنباله دار سلام . اما بعد : (14) آقای موزون ، این جانبه می دانستم که : ( ترجمه ) ها ، فرزندان ناخلف ( متن ) هستند اما نمی دانستم تا این حد ( ناخلف ) باشند (15) برادر ( حقگو ) ، خیر مقدم . اهلا و سهلا [نیشخند][گل] ( عهد ) ؟ ! ( ارسال ) ؟ ! ( غصه ) ؟ ! [سوال] پس منظور ( غصه بانو ) از ( بعضی ها ) شما بودید . انگار خبرهایی است که من ازش بیخبرم . [تعجب]

غصه

سلام خییییلی خوشحالم که هرچند قسمت نشد آن کامنت را ارسال کنم اما در همان چهارشنبه شب گذشته، خوووووب حدس زده بودم. اما الوعده وفا، برادر موزون! بفرمایید اسم کتاب را تا تقدیم کنم. جناب حقگو هم لطف کنند اسم کتاب های موعود رابفرمایند تا ماهم راه ارسالش را عرض کنیم.

حقگوی حقجو

به نام خدا المؤمن اذا وعد وفی سلام بر برادران و خواهران محترم ، خصوصا جناب ( غصه ) ، که به پیروی از فرمایش ایشان ، نام کتب اهدائی را اعلام می کنم : _ اخلاق کریمان . مقام صبر _ نامه ای به " علی شان کریستوفر استون _ ... گویا به یکی دیگر از دوستان چنین وعده ای داده ام . لطفا اعلام کنند تا انجام وظیفه کنم .

حقگوی حقجو

به نام خدا (( المؤمن اذا وعد وفی )) با سلام خدمت دوستان محترم ، خصوصا جناب ( غصه ) ، که نام دو کتاب از کتب موعود را خدمتشان اعلام می کنم : - اخلاق کریمان . مقام صبر - نامه ای به " علی شان کریستوفر استون " - . . . و آمادگی خود را برای اهداء کتب ، به آن دوست دیگر هم ، اعلام می نمایم . در این مورد قبلا کامنتی گذاشته ام . هم برای این پست ارسال کردم و هم برای پست جدید . ولی شاهد انعکاسش نبوده ام .

غصه

سلام جناب حقگوی وکیل مدافع حقجو! متشکرم از وفای به عهد شما. اما لازم میدانم که عرض کنم بنده نامه به شان استون را مطالعه نموده ام. پس این یکی را حذف می کنیم.می ماند دومی که در مقام صبر است و ما صبوریم بسیار! همین قدر که نامش را دانستیم کافی است تا به طرفه العینی همچون یک کرم کتاب آن را یافته و مطالعه نماییم. مجددا ممنون و سپاسگزاریم! اما برادر موزون! کد داده شده دریافت شد!!!!!!

حقگوی حقجو

به نام خدا با سلام چندین بار کامنت اخیر جناب ( غصه ) را خواندم . ولی هر بار بیش از پیش ، نسبت به ( لا یتچسبک ) بودنش مطمئن شدم . خوب بود که ایشان مختصر و مفید ، جمله ای شبیه به این جمله می نوشتند که : راضی به زحمت کسی نیستند . . .

دختردسفیلی

[اوه]جناب حقگوسلام-میگم شدیدابالای دکتراوتخصصی فرمایش میفرمائید.منکه چیزی نفهمیدم؟1؟!؟!؟!؟

غصه

استاد حقگو! سلمکم الله. خاصیت لایتچسبک بودن در کجای عرایض ما نمایان است؟ ما که تشکر فرمودیم، حالا تعریف و تمجیدش زیاد نبود، به بزرگی بزرگان ببخشید شما!